Fotografia ślubna i reklamowa Wrocław - Kumpiccy

Targi Foto Video w Łodzi

Targi Foto Video w łodzi to ważne wydarzenie dla każdego, kto w branży interesuje się nowinkami technicznymi oraz chce poznać bieżące trendy.
Przyjechaliśmy na targi w trójkę: Michał z Mibstudio, Marcin ze Studio Gepard, który jest autorem świetnej, pełnej doskonałych treści strony o fotografii oraz Ja z Arte Fakt
W czasie jazdy było oczywiście bardzo wesoło i branżowo. Na miejsce dotarliśmy tuż po rozpoczęciu, mimo to ledwo zdążyliśmy obejrzeć wszystko co nas interesowało, ponieważ wystawców były 3 pełne hale wypchane po brzegi.
Dla mnie, interesujące były przede wszystkim oferty albumów ślubnych, optyka, wyposażenie studia ale zapoznać się również resztą ofert. Poczyniłem nawet małe zakupy korzystając z targowych cen 🙂 Najbardziej zawiodłem się na marce Nikon na której obecnie pracuję, ponieważ całkowicie zlekceważyli swoich klientów i na targach nie było NIC nikonowskiego 🙁
Zapraszam do targowej mini galerii:
[nggallery id=9]

1 Comment:

Najlepsze były moje próby zrobienia zdjęcia:)Musze odbyć szkolenie przypominające a właściwie uczące jak się posługuje aparatem cyfrowym:)

Top! ARTE-FAKT Wojciech Kumpicki - Fotograf Wrocław