Fotografia ślubna i reklamowa Wrocław - Kumpiccy

Najgorszy fotograf ślubny w Anglii;)

Z fotografowaniem ślubów trzeba uważać. Przekonała się o tym pewna angielska firma, której “zdjęcia” sądownie uznano jako najgorsze zdjęcia ślubne w historii:) Pewna para domagała sie i otrzymała odszkodowanie po tym jak z zamówionych 400 zdjęć otrzymała 20 nadających się do obejrzenia, lecz niestety żadnego dobrego. Angielski sędzia stwierdził, ze “Autor zdjęć jest Don Kichotem fotografii-on po prostu nie może uwierzyć,że nie jest w stanie robić zdjęć!” Zdjęcia, niestety tylko te “najlepsze” można obejrzeć tu: Angielski fotograf
Jak widać o sprawie mówiła też Angielska telewizja:)

3 Comments:

Nie bądźmy tacy złośliwi, po prostu fotograf miał zły dzień, każdemu się zdarza. Dlatego my pracujemy we dwójkę. Żartowałam. Tak naprawdę to widziałam gorsze zdjęcia ślubne ze sklonowanymi łabędziami i latającymi kieliszkami szampana 🙂 No cóż każdy lubi co innego. Jak odnajdę to wrzucę dla porównania. Bo nie tylko w Anglii są mistrzowie fotografii i Painta.

o kurde!! Ja muszę mieć tego fotografa na moim ślubie:))))))

Facet najwyraźniej nie ma oka…
Brak słów, żeby wyrazić potęgę masakry i zgrozę.
Dawniej trzeba było zdać przed komisją cechową egzamin uprawniający do zawodowego robienia zdjęć. Mój Father ma do dziś taki dyplom. Po obejrzeniu pana Anglika i innych mistrzostw z n-k.pl na przykład jestem za powrotem do egzaminów na fotografa.

Top! ARTE-FAKT Wojciech Kumpicki - Fotograf Wrocław