Fotografia ślubna i reklamowa Wrocław - Kumpiccy

Pomagamy Igorowi – Koncert kolęd i pastorałek

Reportaż z koncertu

Miałem dzisiaj przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu, które z pozoru mogło by się wydawać całkiem zwyczajne. Jednak było czymś więcej niż zwykłym koncertem. Przede wszystkim chciałem zwrócić uwagę na główny cel, jaki organizatorzy obrali organizując to wydarzenie.

Jest wśród nas mały chłopiec, pełny radości, ciekawski i tryskający energią, jednak los ma to do siebie że nie każdemu daje po równo. Mały Igor cierpi na rzadkie schorzenie, które wymaga leczenia operacyjnego, polegającego na wydłużeniu kości. Moja osobista prośba do wszystkich czytających ten post, to 1% PODATKU dla Igora.

Igor Ostrowski 11656
Fundacja Dzieciom “Zdążyć z pomocą”
KRS 0000037904

Więcej na http://www.domore.pl/beta/view/p/cel/10057395

Dajcie szansę dziecku i pomóżcie rodzicom….

W organizację koncertu zaangażowanych było wiele osób, które podziwiam i chylę czoła, jedną z nich jest Adam Gawliński, pomysłodawca całej akcji. Cóż mogę powiedzieć, PEŁNY SZACUNEK ADAMIE 🙂 , JESTEŚ WIELKI !!!

 

Galeria

Poniżej mała galeria zdjęć, która być może najlepiej odda klimat wydarzenia. To zaledwie cząstka zdjęć, więc osoby zainteresowane całością materiału i oryginalnych rozmiarach, proszę o kontakt fotograf@arte-fakt.pl

[nggallery id=20]

 

 

Top! ARTE-FAKT Wojciech Kumpicki - Fotograf Wrocław