Fotografia ślubna i reklamowa Wrocław - Kumpiccy

Fotoreportaż z wernisażu

Dzień to szczególny dla wielu, a już na pewno dla dwóch najważniejszych jego bohaterów. Był to wernisaż a zarazem wieczór autorski Katarzyny Fedyk i Michała Brusiło, a całość miała miejsce w Saloniku trzech muz we Wrocławiu. Michał, nasz serdeczny przyjaciel, jest autorem fotografii, których wystawa towarzyszyła całemu wydarzeniu. Jego zdjęcia znalazły się również w tomiku poezji Katarzyny. Był to wieczór szczególny również dla nas, mogliśmy poczuć tą niesamowitą atmosferę, poezja czytana przez samego autora to dla nas nowe doświadczenie i na pewno na długo pozostanie w pamięci. Więcej opowiedzą zdjęcia z naszego fotoreportażu. Zapraszamy do komentowania.

Fotoreportaż, Salonik Trzech Muz Wrocław

[nggallery id=23]
3 Comments:

Serdecznie dziękuję za zdjęcia. Są piękne!
Pozdrawiam ciepło. Katarzyna.

piękne zdjęcia a para też dopasowana, nie byłam na wernisażu ale kolezanka przekazała mi informacje gdzie mozna obejrzeć, te zdjęcia oddały wyjątkowy klimat wernisażu.

Jest to tylko część zdjęć, więcej jest w posiadaniu Michała i u niego proszę dowiadywać. Zdjęcia w pełnej rozdzielczości nagram na płytę i pewnie trafi do Saloniku Trzech Muz.
Pozdrawiam serdecznie.

Top! ARTE-FAKT Wojciech Kumpicki - Fotograf Wrocław